Hakkımızda

Hakkımızda 

Biz Kimiz 
Sadece erkeklere özel alışveriş sitesi konsepti ile yayın hayatına başlayan Chekich.com, 2014 yılından bu yana perakende sektöründe en tarz ve en kaliteli ürünleri müşterileri ile buluşturuyor. Perakende deneyimini Türkiye'nin dört bir yanından alışveriş yapan müşterileri için 2016 yılında İnternet mağazacılığına aktaran ve yenilikler ile kendi tarzını ortaya koyan e-ticaret sitesidir.
Müşteri Hizmetleri ve Ekibimiz
Sizlere daha hızlı hizmet verebilmek adına şu an 13 kişilik müşteri hizmetleri ekibimiz ile her türlü soru, görüş ve önerilerinizi bekliyor olacağız. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutan bayichekich.com da her sorununuzun bir çözümü mutlaka var. 
Ürünler Hakkında
Sitemiz üzerinde ki tüm ürünler kendi stoklarımız olup, müşterilerimize stoktan teslim sistemi ile çalışmaktayız. Bu da müşterinin alışveriş sonrası tedarikçiden firmaya, firmadan müşteriye olan zaman kaybını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Her sezon en tarz ürünleri sizler için seçen ekibimiz tamamı yerli üreticiler ile çalışmaktadır. 

Ücretsiz İade
Satın almış olduğunuzu ürünü 7 Gün içerisinden Koşulsuz 14 gün içerisinde Kullanılmamış olma şartına uygun olarak ücretsiz iade edebilirsiniz.

Company Name: Chekich Recent Fashion - Muhammet Ali ELVERİR
ADRESS               : Egemenlik Mahallesi 6131 Sokak  6/A-1 Işıkkent Bornova İZMİR
Tax Department: Hasan Tashin V.D
Tax Number       : 413 265 464 38
Telephone          : +90(507) 720 74 05